PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104534}

Pięć nieczystych zagrań

De Fem benspænd
7,4 2 455
ocen
7,4 10 1 2455
7,7 6
ocen krytyków
Pięć nieczystych zagrań
powrót do forum filmu Pięć nieczystych zagrań

sam nie wiem do jakiego gatunku można zaliczyć ten film, ale dokument to nie pewno nie jest.
Przy pierwszym "nieczystym zagraniu" film troche mnie męczył, ale chyba to wszystko przez 12 klatkowe ujęcia. ...
Później film jest niesamowity, niepowtarzalny i strasznie pasuje do von Triera.
Przy ostatnim "zagraniu" strasznie żałowałem, że to już koniec...ale tak już jest z dobrymi filmami...:)))

użytkownik usunięty
Atyclb

dla mnie film jest bardzo luteranski, racjonalny uklad z bogiem, oczywiscie w epoce postmodernizmu wyglada w taki a nie inny sposob, czyli na opak i bez ladu a skladu, na film brakuje tu historii, moral kazdy moze sobie wyprojektowac, co widac po recenzjach, technika dowolna (sytuacje ratuje kreskowka, moze troche hawana, ale ogolnie dosc bezladne), no i to skupienie juz nie na probie orkiestry (zamiast koncertu), ale na odjazdach artysty, tak typowe dla wspolczesnej sztuki, co 'robi' jej tworcom i snobom, ale ogol zostawia na lodzie. bez zielska (thc) nie polecam ;-), pa, ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones